Mechanik Kraków

 

 


Wraz z dynamicznym rozwojem rynku motoryzacyjnego rozwija się również branża oponiarska. Dzięki nowoczesnym technologiom producenci coraz lepiej spełniają oczekiwania klientów. 

 

Zanim produkt dotrze od producenta do Ciebie, czyli użytkownika samochodu musi przejść długą drogę. Jednak jak dobrze dobrać opony, aby się na nich nie “przejechać”? Wielu kierowców zastanawia się jaka firma będzie najlepsza. Która zapewni najwyższą wydajność oraz bezpieczeństwo? Która okaże się najbardziej niezawodna niezależnie od warunków otoczenia?

 

Przejdź do listy serwisów w Krakowie

 

Dobry mechanik 

Na te oraz inne specjalistyczne pytania odpowie dobry mechanik. Kraków to miasto, w którym nie trudno o znalezienie mechanika. Ale który będzie najlepszy przy wymianie opon? Dzięki PSO MAX odnajdziesz najlepsze serwisy oponiarskie już w 19 miejscach na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego. Najwięcej z nich, ponieważ aż 5 znajdują się właśnie w Krakowie. Serwis opon PSO MAX znajdziesz również w miejscowościach takich jak: Nowy Sącz, Nowy Targ, Tarnów, Gorlice, Limanowa, Andrychów, Nawojowa Góra oraz Jasło, Wadowice, Łużna, Spytkowice i Mszana Dolna.

 

PSO MAX

Głównym celem stworzenie wspólnej grupy sprzedażowej działającej pod nazwą PSO MAX  jest zapewnienie najwyższej jakości usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen. W obecnej sytuacji gospodarczej, przy ogromnym nasileniu konkurencji na rynku nie jest to sprawą prostą. Z powodu spadku sprzedaży opon do samochodów osobowych i dostawczych  w roku 2012 w Europie o 16%. Zmniejszył się również rynek oponiarski w Polsce. Recesja tej branży w Polsce wyniosła 8%, podczas gdy największy rynek europejski, czyli rynek niemiecki skurczył się o 15%!1

 

Jeszcze większą recesję zanotował rynek opon dla samochodów ciężarowych, gdzie przewoźnicy zakupili o 17,5% opon mniej niż w roku 2011. 

Dzięki zrzeszeniu się małe serwisy branży oponiarskiej miały szansę przetrwać. Podczas, gdy wielu konkurentów działających na lokalnych rynkach ogłosiło upadłość, serwisy wchodzące w skład PSO MAX przetrwały i cieszą się rosnącym zaufaniem wśród klientów. 

 

PSO MAX to nie tylko profesjonalna wymiana opon. W serwisach PSO MAX możesz również dokonać okresowego przeglądu swojego samochodu, wymienić felgi lub akumulator. Serwisy zrzeszone w grupie świadczą również dodatkowe usługi takie jak wymiana klocków hamulcowych, oleju i filtrów, udostępniają myjnie samochodowe i wiele innych. 

 

http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/995544.html

 

16.07.2014. / 09:09:13